14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.31min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Busquets wziął udział w akcji promocyjnej

Busquets wziął udział w akcji promocyjnej

Piłkarze nadal korzystają z wolnego, jakie otrzymali od trenera. Dziś o godzinie 19:00 powrócą do treningów, aby przygotować się do spotkania z Sevillą. W tym czasie kilku z nich wzięło udział w akcjach promocyjnych. Jednym z nich był Sergio Busquets.


Sergio Busquets gra regularnie w środku pomocy, od kiedy dołączył do pierwszej drużyny FC Barcelony w 2008 roku. Przemawiając podczas akcji promocyjnej NIKE, podziękował zarówno Vilanovie, jak i Guardioli, za ich wsparcie.

 

„Ważne jest, aby zaufać trenerowi”, powiedział i dodał: „Ja zawsze tak robię, zarówno teraz, jak i wcześniej, mimo że nigdy nie czuję się, jak piłkarz pierwszego wyboru z automatu. To zależy od twoich występów i jeśli nie trenujesz, nie grasz„.

 

Busquets mówił również o swoich dwóch kolegach, defensywnych pomocnikach, którzy grają często, jako środkowi obrońcy: „Potrzebujemy piłkarzy do gry z tyłu i tacy zostali wybrani”. Stwierdził także, że „Mascherano dostosował się do tej roli bardzo dobrze i Song robi to samo”.

 

Dodał, że Kameruńczyk wciąż potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do swojego nowego zespołu, ale nie wierzy, że jest on w bezpośredniej konkurencji z innymi.Jesteśmy tutaj, aby pomóc drużynie i zdobywać punkty”, powiedział, dodając, żeJestem gotowy do gry, kiedykolwiek poprosi mnie o to trener”.

 

Długa droga do El Clásico


Przed spotkaniem z Realem Madryt 7 października, FC Barcelonę czekają dwa spotkania na wyjazdach: Sevilla i Benfica. Jest to bardzo istotne dla Busquetsa: „Mamy dwa mecze przed nami, więc jest jeszcze trochę czasu zanim przyjedzie [spotkanie z Madrytem”.

 

To spotkanie nie zdecyduje o niczym, jest jeszcze za wcześnie. To wspaniale, że wyprowadziliśmy sobie pewien dystans między nami, ale sezon jest długi i liga takze. W ostatnim sezonie Real wywalczył razem długą serię zwycięstw i będziemy musieli zrobić to samo”, stwierdził pomocnik.

 

Był on także pytany o zajście pomiędzy Davidem Villą i Leo Messim podczas spotkania z Granadą. „Takie incydenty są tylko częścią gry. Messi jest taki sam jak zawsze, chce wygrać. Wszyscy chcemy wygrać, ale napastnicy też chcą strzelać bramki„, powiedział Sergio.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/09/busquets-wzial-udzial-w-akcji-promocyjnej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.