29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.9min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Campaña: Chciałbym zagrać przeciwko Barçy

Campaña: Chciałbym zagrać przeciwko Barçy

Pomocnik Sevilli, José Gómez Campaña, powiedział, że chciałby zmierzyć się przeciwko FC Barcelonie w sobotę na Ramón Sánchez Pizjuán. Liczy także na pozytywny wynik dla swojej drużyny.


Mistrz Europy do lat 19 z reprezentacją Hiszpanii powiedział, że Katalończycy „mają bardzo dobrą drużynę”, a na poziomie osobistym „bardzo chciałbym zagrać przeciwko nim”. Campaña stwierdził, że pomimo tego iż Sevilla jest „na wygodnej pozycji w tabeli, nie możmy pozwolić sobie na relaks” w tym spotkaniu, bo „jeżeli zdobędziemy trzy punkty, będziemy tylko jeden za liderem”.

 

Młody piłkarz w poniedziałek przeciwko Deportivo La Coruña (0-2) grał swoje pierwsze minuty w La Liga. Trener Sevilli, José Miguel González „Michel”, powiedział mu, że „będę otrzymywał kolejne minuty gry, jeżeli będę wszystko robił dobrze” i przyznał, że być może „brakuje mi kroków” i „stopniowo będę je wykonywał”.

 

Campaña, który trafił do Sevilli w ubiegłym roku, powiedział, że miał „możliwość pozostania w klubie i chcę zostać, aby nadal walczyć”. Dodał także, że klubom, które chciały go pozyskać „nie udało się dojść do porozumienia”.

 

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/09/campana-chcialbym-zagrac-przeciwko-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.