04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.5min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Cristiano! Cristiano!” w stronę Messiego

„Cristiano! Cristiano!” w stronę Messiego

Stadion Narodowy w Peru zamierza dekoncentrować największą gwiazdę reprezentacji Argentyny, Leo Messiego. W tym celu z trybun w jego kierunku mają lecieć okrzyki porównującego go do Cristiano Ronaldo.


„Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo!” – w ten sposób mają nawoływać fani reprezentacji Peru w kierunku Lionela Messiego. Tak ma dziać się, gdy ten będzie przy piłce. Argentyna zagra na Stadionie Narodowym w nocy z wtorku na środę o godzinie 3:25.

 

Peruwiańscy fani wiedzą, że ich reprezentacja będzie miała trudne zadanie, aby wywalczyć chociaż jeden punkt w starciu z Argentyną. Chcą oni skutecznie zdekoncentrować największego wroga – Leo Messiego. Do tego celu zamierzają wykorzystać Cristiano Ronaldo.

 

Napastnik Realu Madryt doskonale pamięta, jak w jego kierunku zdało usłyszeć się „Leo Messi, Leo Messi!”. Z tej też okazji, na Stadionie Narodowym zamierazją wypróbować tego tricku w drugą stronę. Inicjatywa ta została zapoczątkowana na portalach społecznościowych, a sam „zainteresowany” odcina się od takich rzeczy i skupia się na tym, co robi najlepiej – graniu w piłkę.

 

Źródło: Sport.es

 
mainXX:/2012/09/cristiano-cristiano-w-strone-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.