2dn.14godz.15min.

Czwarte zwycięstwo z rzędu: Hércules vs Barça B 0:3

Znakomita passa Barcelony B trwa nadal. Wczoraj podopieczni Eusebio rozegrali kolejny mecz ligowy i czwarty raz z rzędu odnieśli zwycięstwo. Tym razem wygrali na wyjeździe z Hérculesem 3:0.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie i w bliskich odstępach czasowych. W ciągu dwudziestu minut, zespół ze stolicy Katalonii zdobył trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: Luis Alberto, Lombán i Espinosa.

Od początku spotkania tempo meczu było wysokie. Obie drużyny stworzyły sobie sytuacje, ale żaden ze strzałów nie znalazł drogi do bramki. Okazję do zdobycia gola miał Grimaldo, który otrzymał bardzo dobre podanie od Ilie, jednak mocny strzał zdołał obronić bramkarz gospodarzy. To była jedna z wielu okazji jaką miała Barça B.

Podopieczni Eusebio głównie za sprawą Lusia Alberto i Rafinhii zdominowali środek pola. Wspomnieni zawodnicy mieli swoją szansę w pierwszej połowie. Alberto miał okazję w 19. minucie, a Rafinha w 30. Jednak obaj nie mieli szczęścia w pierwszej połowie.

Hércules miał również swoją okazję. Uderzenie zza pola karnego oddał Portillo, jednak strzał oddany przez piłkarza gospodarzy był bardzo niecelny.

Drugą połowę rozpoczął dobrze Hércules. Portillo i Gavilan mieli szanse na pokonanie Oiera, jednak dobrze w bramce spisywał się bramkarz Blaugrany.

Strzelanie bramek rozpoczęło się na dwadzieścia minut przed końcem meczu. W 71. minucie spotkania sporę zamieszanie w polu karnym wykorzystał Luis Alberto, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. Na drugą bramkę goście musieli czekać tylko pięć minut. Luis Alberto został sfaulowany w polu karnym przez Rivasa, a rzut karny wykorzystał David Lombán.

Trzeciego gola zdobył już w doliczonym czasie gry Javier Espinosa, który strzałem z pola karnego pewnie pokonał Falcóna i ustalił wynik meczu.

Hércules: Falcón, Cabrera, Escassi, Sardinero, Fran Mérida, Portillo, Gilvan, Peña, D. Rivas, Mora and Arbilla.

FC Barcelona B: Oier, Balliu, Ilie, Planas, Lombán, Deulofeu (Patrick. min 61), Luis Alberto, Rafinha, Araujo (Dongou, min 56), Lobato and Grimaldo (Espinosa, min 76).

Gole: 0-1, Luis Alberto, min 71; 0-2, Lombán, min 76, i 0-3, Espinosa, min 90.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/09/czwarte-zwyciestwo-z-rzedu-hercules-vs-barca-b-0-3/