09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.46min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Decydujące zmiany

Decydujące zmiany

Pierwsza połowa w wykonaniu FC Barcelony nie była dobra i brakowało odpowiedniego rytmu gry. Wszystko uległo zmianie, gdy na boisku zameldowali się Xavi oraz Pedro.


Przez pierwsze 45 minut gospodarze nie potrafili narzucić swojego tempa gry. Stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia gola, ale piłkarze Granady grali bardzo ofiarnie i nie pozwalali na oddawanie strzałów z dogodnych pozycji. Duża w tym również zasługa Toño Martíneza, który bronił naprawdę w niewyobrażalnych momentach.

 

Jednakże, Barcelona również ma swojego cichego bohatera, a jest nim Víctor Valdés, który w 83. minucie meczu wybroniło sytuację sam na sam z Orellaną. To była chyba najważniejsza akcja w tym spotkaniu.

 

Również wejście na boisko Xaviego i Pedro w 52. minucie za Villę i Thiago wniosło trochę ożywienia do drużyny. Głęboko w pamięć zapadnie wszystkim gol, którego zdobył w 87. minucie zawodnik z Terrassy. Xavi uderzył kapitalnie i nawet świetnie dysponowany tego dnia Toño nie miał szans na udaną interwencję. Barcelona pokonała Granadę 2:0 i umocniła się na pozycji lidera.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.