09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.40min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Denisov: Hulk, nie jesteś Messim

Denisov: Hulk, nie jesteś Messim

Jaśniej już powiedzieć się nie da… Igor Denisow, kapitan Zenitu Sankt Petersburg, wypowiedział się w ostrych słowach na temat ruchu działaczy klubowych, którzy za ogromne pieniądze pozyskali dwóch piłkarzy, Hulka i Witsela.


W ostatnim czasie rozpoczęły się zamieszki w rosyjskim klubie Zenit Sankt Petersburg. Kapitan drużyny, Igor Denisow, wypowiedział się na temat swoich nowych kolegów z drużyny, czym wywołał potężną burzę.

 

„Musimy zrozumieć, że jeśli jest to zawodnik pokroju Iniesty czy Messiego, to zasługuje na taką pensję”, powiedział Denisow. „Tak, kupiliśmy dobrych piłkarzy, którzy mogą pomóc Zenitowi. Ale czy oni są naprawdę dużo lepsi od tych, których mamy w drużynie i czy zasługują na to, aby zarabiać trzy razy tyle?”, pytał kapitan.

 

Zenit zrewolucjonizował rynek transferowy wydając fortunę na Hulka i Witsela 100 milionów euro. Choć belgijski piłkarz będzie zarabiał 3,5 miliona euro na rok, to kwota, którą będzie otrzymywał Hulk jest niebotyczna – 6,5 miliona euro. Według opinii Denisowa nie jest on tyle wart.

 

Krytyka ta nie przyniosła mu nic dobrego, a spowodowała, że klub nałożył na niego karę. W poniedziałek był zmuszony trenować z młodzieżą wraz z napastnikiem Kherzakovem, który również uważa, że Hulk ma za wysoką pensję. „Kompromitują siebie, jako zawodników tego klubu, a także na arenę międzynarodową. Szkodzi na własną reputację”, powiedział jeden z członków zarządu Zenitu.

 

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.