4dn.5godz.14min.
11.36 X4.75 28.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Dobra passa trwa nadal: FC Barcelona B – Ponferradina 2:1

FC Barcelona B rozegrała wczoraj kolejny mecz ligowy. Tym razem do stolicy Katalonii przyjechała Ponferradina. Podopieczni Eusebio odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonując gości 2:1. Bramki dla zespołu Eusebio zdobywali Luis Alberto i Lobato, dla gości gola zdobył Yuri.

Jest to trzecie zwycięstwo z rzędu piłkarzy Barcelony B. Po pokonaniu Sabadell i Guadalajary tym razem Barça B okazała się lepsza od Ponferradiny.

Od początku meczu przewagę mieli podopieczni Eusebio, choć żaden ze strzałów nie wylądował w bramce. Pierwszą okazję miał Kiko Femenia, jednak strzał młodego piłkarza Barçy B obronił bramkarz gości. Po kilku minutach przewagi gospodarzy, goście pokazali, że nie zamierzają się tylko bronić. Yuri oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie obronił go Oier. Jednak to, co nie udało się piłkarzowi gości za pierwszym razem, udało się za drugim. W 13. minucie wspomniany Yuri zdobył bramkę dla swojego zespołu. Szybka akcja gości zakończona strzałem piłkarza Ponferradiny znalazła drogę do bramki.

Po golu tempo meczu spadło. Dopiero w 36. minucie Luis Alberto doprowadził do remisu, po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego. FC Barcelona B chciała iść za ciosem, jednak zabrakło już czasu w pierwszej połowie.

Druga część rozpoczęła się bardzo podobnie do pierwszej. Strzelec pierwszej bramki Lusi Alberto miał kolejne sytuacje, do zdobycia drugiego gola. W 54. minucie bramkę na 2:1 zdobył Lobato. Bramka dająca prowadzenie podopiecznym Eusebio uspokoiła trochę grę. Do remisu chcieli doprowadzić goście, jednak warto pochwalić w tym miejscu Oiera, który kilka razy uratował swój zespół. Do końca spotkania wynik się nie zmienił. Mecz zakończył się wygraną Barçy B 2:1.