01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.4min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Joaquín: Villa zasługuje na wszystko

Joaquín: Villa zasługuje na wszystko

Joaquín Sánchez jest człowiekiem szczęśliwym. Jego Málaga tworzy historię, a jego przyjaciel, David Villa, wraca do zdrowia. Zawodnik jest zachwycony z powrotu Guaje, który wygląda coraz pewniej i dostosowuje się z powrotem do gry w Barçy.

 

„Ci, którzy znają go, cieszą się z jego powrotu, ponieważ przeszedł on przez trudne czasy i wiemy ile pracy, walki i poświęcenia włożył w tym czasie. Zobaczyć go jeszcze raz, kiedy wraca do gry i otrzymuje powołanie do reprezentacji jest radością dla mnie, ponieważ on zasługuje na wszystko”, powiedział w programie „Tu diràs” w RAC1.

 

Joaquín rozumie, jak wiele stracił Villa po kontuzji: „Jest to rodzaj urazu, z którego jest trudno wrócić. Miałem obrażenia eliminujące mnie z gry na dwa lub trzy tygodnie, a było to dla mnie wieczne czekanie. Wyobraź sobie, gdy trzeba spędzić tak rok… To nie jest łatwe. Guaje zasługuje na to, aby ponownie cieszyć się reprezentacją”.

 

W każdym razie, uważa on także, że „będziemy świadkami najlepszego Villi, bo ma wielką wiarę w siebie i charakterystyczną twarz, kiedy chce zdobyć gola. Choć przez jego wiek, powrót do zdrowia mógł kosztować go więcej, jest on doskonale przystosowany do tego, aby już rozpocząć grę w wyjściowym składzie. Zobaczyć go z powrotem w reprezentacji będzie czymś wyjątkowym”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.