31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Koke i Juanfran o Barcelonie i Realu

Koke i Juanfran o Barcelonie i Realu

Koke uważa, iż „każdy rywal jest do pokonania”. Z kolei Juanfran twierdzi, że jego zespół „aspiruje do osiągnięcia wszystkiego”.

 

Piłkarze Atlético Madryt Juanfran Torres i Jorge Resurrección, „Koke” są optymistami na początku sezonu. Obaj wzięli udział w prezentacji nowego obuwia marki Adidas, w których mogą powalczyć o każdy cel wraz ze swoim klubem.

 

„Mam nadzieję, że zrobimy coś wielkiego, ale sezon dopiero się zaczął”, stwierdził Koke. „Real Madryt i Barcelona to zespoły, z którymi ciężko jest wygrać, bo grają niemal doskonale. Jednak każdego da się pokonać”, dodał.

 

Na temat sytuacji Olivera Torresa powiedział, że znaczenie miał udział w pierwszym składzie w sparingach. „On musi się ograć, dzięki czemu staje się coraz bardziej dojrzały, bo jest bardzo dobrym zawodnikiem i będzie ważnym piłkarzem dla Atlético w przyszłości”.

 

Z kolei Juanfran uważa, że „La Liga to panowanie Barcelony i Realu”, jednak jest zdania, iż jego obecny zespół aspiruje do wygrania wszystkiego w tym roku.

 

„Mam nadzieję, że uda się powtórzyć to, co w Bukareszcie (finał Ligi Europy), ponieważ klub dokonał wszelkich starań, aby zatrzymać graczy i zrobić wszystko dla dobra drużyny”, powiedział.

 

„W lidze Barcelona jest zespołem, który pokazał jak trzeba grać, aby być na pierwszym miejscu w La Liga. Ale nie możemy wykluczać takich zespołów jak Valencia, Sevilla, Málaga i Atlético. Spodziewamy się zajść daleko, bo wydaje się, że panuje nierówność w lidze, która istniała przez ostatnie kilka sezonów”, stwierdził Juanfran.

 

„Jesteśmy szczęśliwi, że jesteśmy w lidze przed Realem Madryt. Możemy aspirować do wygrania wszystkiego, patrzymy na wszystko z optymizmem i nadzieją”, dodał.

 

Na koniec Juanfran powiedział kilka słów na temat kolumbijskiego napastnika Radamela Falcao, który strzelił już siedem goli w lidze dla Atlético. „Tygrys jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Jego strzelone gole nie są przypadkiem, jest najlepszym graczem i mam nadzieję, że utrzyma swoją formę jak najdłużej. Myślę, że ma szanse zostać najlepszym strzelcem sezonu i wygrać z takimi piłkarzami jak Messi i Cristiano Ronaldo”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/09/koke-i-juanfran-o-barcelonie-i-realu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.