Konferencja prasowa trenera Getafe

Konferencja prasowa trenera Getafe

Po rozpoczęciu sezonu od wygranej z Reale Madryt, trener Getafe, Luis García, liczy na dobre spotkanie z kolejnym silnym rywalem, jakim jest bez wątpienia FC Barcelona.


Luis García ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa u siebie z największymi zespołami, jakimi są FC Barcelona i Real Madryt. Twierdzi jednak, że przyszłość jest bezwartościowa i, że będzie bardzo zmotywowany przed starciem z Tito Vilanovą. „Mamy dobre wyniki na tym etapie, chociaż wiemy, że oni przyjdą tutaj, jak na palcach, bo przegrali z nami tutaj w ubiegłym roku. Jeżeli chcemy pokonać Barcelonę musimy grać na naszym najwyższym poziomie, którego może i nie mamy na codzień”, stwierdził.

 

Ponadto, trener Getafe mówił, że „Chciałbym, aby moja drużyna miała piłkę, bo Barcelona w tym dominuje i chcemy ich zablokować na swoim boisku, ale nie widziałem nikogo takiego, komu by się udało. Zazwyczaj mają oni posiadanie przez długi długi czas, ale ja chcę to naprawić. Jesteśmy na to przygotowani i pokazaliśmy to już w zeszłym roku. Każdy zawodnik wiele cierpiał, ale w końcu wygraliśmy”.

 

Luís García wie doskonale co deklaruje, bo ma wygrał już dwa wielkie starcia, więc w sobotę podejdzie do spotkania z FC Barceloną z pełną wiarą w swoją drużynę, aby uzyskać dobry wynik na własnym stadionie.

 

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB