01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-20godz.-9min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano: Jestem jednym z wielu

Mascherano: Jestem jednym z wielu

Argentyńczyk optymistycznie patrzy w przyszłość. Ponadto nie ukrywa zadowolenia z obecnej pozycji w zespole FC Barcelony.

 

Javier Mascherano przyszedł do katalońskiego klubu na miejsce Touré. Według pierwotnego planu miał grać wymiennie z Sergio Busquetsem a stał się czołowym piłkarzem na środku obrony Blaugrany. Klub niedawno przedłużył z nim kontrakt do 2016 roku. Odnowienie umowy może świadczyć tylko i wyłącznie o tym, iż Argentyńczyk jest jednym z filarów swojego zespołu.

 

„Przypadki Xaviego, Puyola, Leo i Andrésa są inne niż reszty. Oni są podstawą tego zespołu, najbardziej reprezentatywnymi piłkarzami. Tutaj jest jak w filmie. Każdy ma to, czego potrzebuje, jednak wszyscy muszą znać swoje miejsce. W moim przypadku jestem bardzo zadowolony z mojej pozycji i nie mam zamiaru zajmować najważniejszych miejsc w zespole, do którego należę”, powiedział Mascherano.

 

Do pierwszej najważniejszej grupy należy Messi, jego rodak i bliski przyjaciel. Mascherano podkreślił, że podstawa Leo w meczu z Granadą nie powinna być wyjęta z kontekstu. „Kiedy coś nie idzie każdy z nas ma różne sposoby reagowania. Takie rzeczy są normalne na boisku”.

 

„Messi gra bardzo dobrze na wszystkich poziomach. Jednak zarówno on jak i cała drużyna mamy możliwości do poprawy swojej gry i oczywiście to się niebawem stanie”, dodał.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/09/mascherano-jestem-jednym-z-wielu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.