31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.37min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

N”Kono: Song bardzo szybko dostosował się do Barçy

Alex SongW wywiadzie dla strony internetowej Footafrica365.fr, N”Kono wypowiedział się między innymi na temat nowego piłkarza FC Barcelony, a swojego rodaka, Alexa Songa.

 

N”Kono przyznał, że wiadomość o transferze Songa do FC Barcelony przyjął „z wielką radością. Dowodzi to, że Song postępuje do przodu w swojej karierze. Chcę, aby odniósł sukces w tym zespole, który ma najlepszych piłkarzy na świecie”.

 

Dla obecnego trenera bramkarzy w Espanyolu, „ważne jest, aby zintegrować się z zespołem. To jest tak samo ważne, jak zdobycie mistrzostwa i jest zaletą. Więc myślę, że poziom gry nie będzie się bardzo różnić od tego, który był mu znany w Arsenalu. Prawdą jest, że sposób gry jest inny, ale myślę, że z dodatkiem wielu swoich opcji, dostosuje się bardzo szybko”.

 

N”Kono dodał, że „Prawdą jest, że jego transfer był nieoczekiwany dla większości, alle to nie było tak szokujące, aby wywołać specjalną atmosferę”.

 

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/09/n-kono-song-bardzo-szybko-dostosowal-sie-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.