31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.51min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ojciec Isco zatrzymał transfer syna do Barçy

Ojciec Isco zatrzymał transfer syna do Barçy

Isco Alarcón był jednym z bohaterów pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Napastnik strzelił dwa gole dla Málagi w spotkaniu z Zenitem Sankt Petersburgiem.


Isco znajdował się w orbitach zainteresowań wielu klubów podczas letniego okienka transferowego. Tottenham Hotspurs złożyło swoją ofertę nawet 31 sierpnia, ostatni dzień transferów. Angielski klub oferował Giovaniego dos Santosa oraz 12 milionów euro. Rosyjska Anży proponowała nawet 20 milionów euro. Obie propozycje zostały odrzucone przez Málagę.

 

Jak się okazuje Tottenham i Anży nie byli sami. Zgodnie z informacjami zawartymi w dzienniku As, FC Barcelona również zapukała do ich drzwi. Zarząd katalońskiego klubu ubiegał się o transfer Isco u jego ojca, Paco Alarcóna, aby wyrazić swoje zainteresowanie.

 

Jednakże ojciec piłkarza poradził, aby ten pozostał w swoim klubie, ponieważ będzie miał szansę na regularną grę w Lidze Mistrzów. Isco ma klauzulę wykupu opiewającą na 21 milionów euro, a także warto podkreślić jej wzrost o milion z każdym kolejnym sezonem, więc biorąc pod uwagę, że jego umowa trwa do 2016 roku, w tym czasie zainteresowani jego osobą będą musieli zapłacić 25 milionów euro.

 

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/09/ojciec-isco-zatrzymal-transfer-syna-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.