5dn.11godz.17min.

Pierwsze zwycięstwo: Barça B – Sabadell 2:0

Barcelona B pokonała wczoraj w meczu ligowym Sabadell 2:0 i tym samym odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Bramki, dla zespołu Eusebio zdobyli: Kiko Femenía i Rafinha.

Zwycięstwo w meczu z Sabadell było bardzo ważne dla zespołu Eusebio. Po dwóch porażkach na początku sezonu, zespół przed meczem trzeciej kolejki miał zero punktów i znajdował się na dole tabeli. Wczorajsze zwycięstwo ma również dodatkowy smaczek ponieważ Sabadell jest katalońskim zespołem.

Drużyna Eusebio od początku spotkania miała przewagę. Swoją okazje miał Lobato, ale nie zdołał otworzyć wyniku spotkania. Co nie udało się na początku meczu udało się w 15. minucie. Bramkę zdobył Kiko, który urwał się obrońcom i pewnie pokonał bramkarza gości. Barcelona B miała jeszcze kilka okazji do zdobycia gola w pierwszej połowie, jednak wynik się nie zmienił.

Druga połowa to szybki gol dla Barcelony B, którego zdobył Rafinha. Wynik mógł być o wiele wyższy ponieważ dwa gole zdobył jeszcze Dongou, niestety żaden nie został uznany. Mecz zakończył się pewną wygraną Barçy B. Cieszyć może fakt, że tym razem zespół nie popełniał katastrofalnych błędów w obronie.

Barça B: Oier, Grimaldo, Balliu, Lombán, Planas, Ilie, Sergi Roberto (Luis Alberto, 88 min), Rafinha, Kiko (Deulofeu, min 75), Lobato i Araujo (Dongou, min 63)

Sabadell: Nauzet, Ramirez, Abraham, Tortolero, Espasandin, Hector Simon, Llorente (Fito, min 55), Hidalgo (Cat, min 63), Uli Davila (Baha, min 75), Anibal i Eneko