Riquelme: Nie będę grał dla Boca Juniors

Riquelme: Nie będę grał dla Boca Juniors

Argentyński piłkarz powiedział, że nie zagra w Boca Juniors. Klub zawiesił jego umowę na czas nieokreślony, a sam piłkarz nie wie czym się teraz w życiu zajmie.

 

„Nie będę grać dla Boca Juniors, pomimo że jestem fanem tego zespołu”, powiedział Riquelme na konferencji prasowej w „La Bombonera”. Prezydent klubu Daniel Angelici dodał, że decyzja piłkarza nie jest spowodowana konfliktem z jakąś osobą w klubie.

 

„Jestem zadowolony z decyzji jaką podjąłem, chcę teraz spędzić więcej czasu z moimi bliskimi, a także z moją rodziną, oni są obecnie dla mnie najważniejsi”, powiedział Riquelme i dodał. „Wygranie Copa Libertadores z drużyną Boca Juniors, było czym wspaniałym, czego mogłem doświadczyć w wieku 34 lat”. Obecnie piłkarz, który jest kochany przez fanów postanowił, że odchodzi z klubu, ponieważ uważa, że jest „pusty”. Zawodnik oświadczył to na początku tego tygodnia, a wczoraj postanowił spotkać się z prasą.

 

Po zawieszeniu jego kontraktu, piłkarz rozpoczął swój urlop bezpłatny i zadeklarował, że będzie jeszcze kontynuował karierę piłkarską w innym argentyńskim klubie. Ustalono również, że w przypadku otrzymania oferty z zagranicy Boca Juniors nie będzie robiło problemów.

 

Riquelme zadebiutował w Boca Juniors w 1996 roku i zdobył z tym zespołem dziesięć tytułów. Między innymi trzy razy Copa Intercontinental.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB