25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.7min.
11.30 X5.00 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago kontuzjowany

Thiago kontuzjowany

FC Barcelona dokonała remontady i wygrała 3-2 z Sevillą, zapisując na swoje konto niezwykle ważne trzy punkty. Niestety napływają także złe wiadomości. Prawdopodobnie kontuzji doznał Thiago Alcántara.


Thiago Alcántara dopiero co powrócił po kontuzji, która wyeliminowała go z gry na Mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie oraz na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Niestety, jak donosi Catalunya Ràdio, pomocnik FC Barcelony ma uszkodzone więzadło poboczne w lewym kolanie.

 

Pomocnik wszedł na boisko w 76. minucie spotkania za Sergio Busquetsa. Urazu doznał w ciągu tych czternastu pozostałych minutach plus pięciu kolejnych doliczonych przez arbitra. Mimo, że było widać na jego twarzy grymas, grał do końca.

 

Thiago ma przejść testy medyczne dopiero w niedzielę i wtedy będzie wiadomo, jak poważny jest uraz i ile będzie musiał pauzować zawodnik. Biorąc pod uwagę zakres kontuzji, może on nie być do dyspozycji Tito Vilanovy na okres od 10 dni do nawet dwóch miesięcy.

 

Niepokojący jest jedynie fakt iż Catalunya Ràdio donosi, że na chwilę obecną badania nie mogły zostać przeprowadzone, ponieważ starszy z braci Alcántara odczuwa mocny ból. Mamy nadzieję, że testy nie wykażą groźnego uszkodzenia stawu kolanowego.

 

Źródło: Własne

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/09/thiago-kontuzjowany/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.