Thiago wziął udział w akcji promocyjnej

Thiago wziął udział w akcji promocyjnej

Piłkarze FC Barcelony otrzymali od trenera wolną niedzielę oraz poniedziałek. Pomocnik katalońskiej drużyny, Thiago Alcántara, wykorzystał dzisiejszy dzień, aby wziąć udział w jednej z akcji promocyjnych.


Reprezentant Hiszpanii pojawił się dziś na akcji promocyjnej napoju energetycznego „5-hour Energy”, którego jest twarzą reklamową. Korzystając z okazji odbyła się konferencja prasowa z udziałem Thiago Alcántary, który odpowiadał na pytania dziennikarzy dotyczące między innymi sezonu oraz kolegów z drużyny.

 

To jest bardzo, bardzo dobry początek. Nie mogło być lepiej, zarówno w La Liga, jak i Lidze Mistrzów, wygraliśmy nasze ostatnie sześć spotkań, a w każdym z nich byliśmy lepsi. To jest dziwne, że ludzie wciąż mają wątpliwości co do zespołu”, powiedział Thiago Alcántara na temat początku sezonu 2012/13 w wykonaniu Barçy. Dodał, że „musimy kontynuować tę dynamikę”.

 

Pomocnik katalońskiej drużyny zauwazył, że zespół wciąż rośnie mimo tak bardzo dobrego początku: „Wchodzimy w rytm rozgrywek, La Liga dopiero się zaczęła i wszystkie zespoły są w tym samym miejscu Jesteśmy na tym samym poziomie, po prostu chcemy poprawić kilka rzeczy, żeby móc być na dobrej pozycji do końca sezonu„.

 

Ambitny zespół


Thiago wypowiedział się również na temat incydentu pomiędzy Villą i Messim, jaki miał miejsce w ostatnim spotkaniu z Granadą: „To jest normalne. Nie ma mowy, że był to gorący moment. Jesteśmy ambitni, a to sprawia, że reagujem w ten sposób na takie rzeczy”. Dodał: „To pokazuje, jak ambitnych mamy piłkarzy i zespół”.

 

Uprzywilejowany


Pomocnik jest zachwycony swoim powrotem do gry w piłkę nożną: „Czuję się świetnie, mój powrót do zdrowia był doskonały. Powoli dochodzę do kształtu formy, jaką miałem przed odniesieniem kontuzji”. Thiago również zauważył, że jest „uprzywilejowany” do gry w środku pola FC Barcelony: „Robię coś, co lubię robić, mogę grać w obronie i ataku w tym samym czasie„.

 

Thiago kontynuował także wypowiedzi na temat swoich kolegów z drużyny: „Istnieje wiele doskonałych zawodników w środku pola, a trener może skorzystać z nich w każdej sytuacji. Konkurencja jest dobra, a równie dobrze jest być z takimi piłkarzami na codzień”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB