25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.57min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zamorano: Złota Piłka dla Iniesty

Ivan Zamorano

Iván Zamorano wypowiedział się na temat Złotej Piłki, a także pochwalił swojego rodaka – Alexisa Sáncheza.

 

Iván Zamorano wypowiedział się na temat Złotej Piłki: „Kocham piłkę nożną i bardzo lubię Iniestę, ale Xavi też mi się podoba. Jak zdefiniować najlepszego piłkarza świata? Jest wielu graczy, którzy mogą zadowolić widza. Wykonując swoje show, ukazują prawdziwą magię. To jest rozkoszą dla widza. Zarówno Cristiano, Messi, Xavi i Iniesta tym, co zrobili w tym sezonie zasługują na Złotą Piłkę „.

 

Następnie dodał, że „Messi i Cristiano Ronaldo mają ogromną szansę na kolejne trofeum, choć ja chyba wybrałbym Iniestę. I życzę mu tego z całego serca. Iniesta ma ogromne nieszczęście, że trafił na tych dwóch piłkarzy, ale miejmy nadzieję, że w końcu zostanie docenione znaczenie takiego gracza, jak Iniesta.”

 

Chilijski zawodnik wypowiedział się również o swoim rodaku Alexisie Sánchezie. „Przyszedł do klubu, w którym zostaną docenione jego zdolności i talenty. Uwzględniając możliwości, których oni potrzebują, powinien być fundamentalną postacią. Sądzę, że zostanie o wiele dłużej w Barcelonie, bo to młody chłopak, który jest bardzo silny i głodny sukcesów.”

 

Dodał też, że „jako Chilijczyk czuję się dumny z jego gry w takim klubie jak Barcelona. Szkoda tylko, że nie zdobywa więcej bramek. Pomimo tego jestem dumny z tego, co osiągnął Alexis. Nie jest łatwo dostać się do najlepszej drużyny na świecie, a on zrobił to i potrafił wykorzystać swoją szansę. Więc ogólny bilans jest bardzo pozytywny.”

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/09/zamorano-zlota-pilka-dla-iniesty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.