Abidal chce rozpocząć trening z drużyną

Abidal chce rozpocząć trening z drużyną

Éric Abidal nie spoczywa tylko i wyłącznie na swoich marzeniach o powrocie do gry w piłkę nożną. Francuz, który w ubiegłym tygodniu zaskoczył wszystkim ciężką pracą w Vall d”Aran po sześciu miesiącach od przeszczepu wątroby, ma nadzieję, że rozpocznie treningi z kolegami z drużyny w przeciągu dwóch lub trzech tygodni.


Jak dowiedziało się Mundo Deportivo, 33-letni obrońca odzyskał już prawie wszystkie stracone kilogramy po przejściu operacji i robi poważne postępy w treningach, gdzie realizuje swój plan regeneracyjny opracowany przez lekarzy oraz sztab medyczny klubu.

 

Prognozuje się, że w najbliższych dniach Abidal nadal będzie ćwiczył na siłowni, gdzie towarzyszą mu inni kontuzjowani. Francuz musi wzmocnić mięśnie i zwiększyć wydolność tlenową, aby móc wrócić do gry pod dowództwem Tito Vilanovy. W skrócie – defensor planuje także pojawić się na murawie w Ciutat Esportiva, aby rozpocząć ćwiczenia z piłką, które rozpoczął już w zeszłym tygodniu w Pirenejach.

 

Na tym etapie pracuje ciągle pod okiem fizjoterapeuty, Juanjo Brau, który chce umieścić zawodnika na właściwej drodze, aby mógł on trenować w tym samym tempie co koledzy z drużyny. Brau przejmie zawodnika po Emili Ricartcie, który był z zawodnikiem w Vall d”Aran w ubiegłym tygodniu.

 

Źrodło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB