24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.12godz.59min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abidal chce rozpocząć trening z drużyną

Abidal chce rozpocząć trening z drużyną

Éric Abidal nie spoczywa tylko i wyłącznie na swoich marzeniach o powrocie do gry w piłkę nożną. Francuz, który w ubiegłym tygodniu zaskoczył wszystkim ciężką pracą w Vall d”Aran po sześciu miesiącach od przeszczepu wątroby, ma nadzieję, że rozpocznie treningi z kolegami z drużyny w przeciągu dwóch lub trzech tygodni.


Jak dowiedziało się Mundo Deportivo, 33-letni obrońca odzyskał już prawie wszystkie stracone kilogramy po przejściu operacji i robi poważne postępy w treningach, gdzie realizuje swój plan regeneracyjny opracowany przez lekarzy oraz sztab medyczny klubu.

 

Prognozuje się, że w najbliższych dniach Abidal nadal będzie ćwiczył na siłowni, gdzie towarzyszą mu inni kontuzjowani. Francuz musi wzmocnić mięśnie i zwiększyć wydolność tlenową, aby móc wrócić do gry pod dowództwem Tito Vilanovy. W skrócie – defensor planuje także pojawić się na murawie w Ciutat Esportiva, aby rozpocząć ćwiczenia z piłką, które rozpoczął już w zeszłym tygodniu w Pirenejach.

 

Na tym etapie pracuje ciągle pod okiem fizjoterapeuty, Juanjo Brau, który chce umieścić zawodnika na właściwej drodze, aby mógł on trenować w tym samym tempie co koledzy z drużyny. Brau przejmie zawodnika po Emili Ricartcie, który był z zawodnikiem w Vall d”Aran w ubiegłym tygodniu.

 

Źrodło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/abidal-chce-rozpoczac-trening-z-druzyna/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.