3dn.14godz.22min.

Alex Song nie zagra w Pucharze Narodów Afryki

Reprezentacja Kamerunu nie zdołała wywalczyć sobie miejsca w Pucharze Narodów Afryki 2013 mimo niedzielnej wygranej z Republiką Zielonego Przylądka (2-1). Pomocnik FC Barcelony, Alex Song, rozegrał cały mecz.

Alex Song nie będzie uczestniczyć w kolejnej edycji Pucharu Narodów Afryki. Reprezentacja Kamerunu nie była w stanie pokonać Republiki Zielonego Przylądka, która miała przewagę dwóch bramek z pierwszego meczu. Dobrą wiadomością dla „Nieposkromionych Lwów” jest jedynie powrót Samuela Eto”o do gry dla reprezentacji. Pomocnik FC Barcelony znalazł się w wyjściowym składzie i zagrał cały mecz na pozycji defensywnego pomocnika.

Kamerun rozpoczął spotkanie z Republiką Zielonego Przylądka od utraty bramki w 22. minucie. Zespół Songa walczył i wyrównał po bramce Emana. Idrissou wpisał się jeszcze na listę strzelców w drugiej połowie, ale to nie wystarczyło do osiągnięcia dobrego wyniku. Puchar Narodów Afryki rozegrany zostanie od 19 stycznia do 10 lutego 2013 roku w Republice Południowej Afryki.