25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.44min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Barça zatrudniła mnie do odprowadzania pijanych piłkarzy”

„Barça zatrudniła mnie do odprowadzania pijanych piłkarzy”

Dani el Rojo, znany jako „El Millonario”, odkrywa nocne życie kilku członków kadry FC Barcelony, kiedy trenerem był Frank Rijkaard.


Dani el Rojo, który pracował przez dwa lata, jako ochroniarz piłkarzy w FC Barcelonie, ujawnia w wywiadzie dla La Gazzeta dello Sport, jak pracował dla Leo Messiego. Ponadto opowiedział o nocnym życiu niektórych innych zawodników.

 

„Zacząłem pracę w Barcelonie w 2006 roku, gdy Rijkaard był trenerem. Klub wysłał mnie do odbioru tych piłkarzy, którzy za dużo wypił i nie nadawali się do prowadzenia samochodu”, powiedział były ochroniach zawodników dla włoskiego dziennika.

 

Dani el Rajo ujawnił także kompromitujące sytuacje związne z piłkarzami FC Barcleny: „Kiedyś spotkałem piłkarza, który uprawiał seks oralny z dwiema siostrami w strefie VIP w nocnym klubie… ale co Rijkaard mogł powiedzieć, jeśli ten zawodnik był przykładem poprawnego zachowania?”.

 

„Messiemu nie wolno było wychodzić z dziewczynami”


Na temat argentyńskiej gwiazdy, „El Millonario” powiedział tylko dobre słowa i chwalił jego przykładne życie: „Pewnego dnia zostałem wysłany, aby go odebrać po treningu. Messi jest skromnym facetem, a gdy jadł zawsze siedział obok mnie. On nie miał wiele do powiedzenia. W swoim życiu nic nie robił, tylko trenował i grał w piłkę. Także miał zakaz wychodzenia z dziewczynami, dopiero nie dawno dowiedział się co znaczy żyć”.

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/barca-zatrudnila-mnie-do-odprowadzania-pijanych-pilkarzy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.