6dn.2godz.41min.

Cudowna bramka Iniesty po tiki-tace

Wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się prowadzeniem Celtiku Glasgow 1-0, ale wtedy dała o sobie znać dwójka magików FC Barcelony – Andrés Iniesta i Xavi Hernández.

Dzięki wspaniałej akcji, a raczej tiki-tace, Iniesty i Xaviego, FC Barcelona zdołała przed przerwą doprowadzić do remisu, który dał ogromną dawkę motywacji na drugą połowę. Przy tej akcji pomocnik z Fuentealbilli musiał być świadom wielkiego ciężaru psychicznego, jaki na niego spadał w tym momencie.

Do tej pory większość nie potrafi opisać, jak padł ten gol. Cała akcja toczyła się z taką prędkością, taką precyzją i w tak ciasnym fragmencie boiska, że cokolwiek ciężko opisać. Wynika z tego tylko jedno – FC Barcelona jest i będzie prawdziwym mistrzem tiki-taki.

Cóż można napisać jeszcze o tej bramce? Świetny Xavi Hernández i świetny Andrés Iniesta:

Źródło: MundoDeportivo.com