31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.4godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Del Bosque: Nie mogłem powołać Piqué

Del Bosque: Nie mogłem powołać Piqué

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque, argumentował dlaczego na jego liście powołań zabrakło środkowego obrońcy FC Barcelony, Gerarda Piqué, ale także poruszył inne tematy związane z FC Barceloną.


Pierwsze słowa trenera odnosiły się do braku powołania Gerarda Piqué: „Brak Piqué to jedyna zmiana w porównaniu do ostatnich zgrupowań, w jego miejsce będzie powołany Javi Martínez”. Resztę pytań i odpowiedzi na temat FC Barcelony znajdziecie poniżej:

 

Na liście jest tylko jeden nominalny środkowy obrońca…


Piqué nie trenował w ostatnich dniach. Nie wiem czy zagra w niedzielę czy też nie. Nie rozmawiałem ani z nim, ani z lekarzami, ani z Tito. Wiem, że nie mogłem go powołać, ale są inni, którzy są w stanie grać na tej pozycji.

 

Czego można spodziewać się po El Clásico w niedzielę?


Cieszmy się, ponieważ jest to bardzo dobre spotkanie i dobra reklama dla naszej gry. Nie mam żadnych preferencji w kwestii tego kto wygra, to dwie najlepsze drużyny w Hiszpanii.

 

Rozmawiałeś z Puyolem po kontuzji?


Nie rozmawiałem z nim, ale jest to ogromna szkoda. Jest dobrym człowiekiem i daje nam to, co chcemy, jego obecność jest bardzo ważna. Miał pecha i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, mam nadzieję spotkamy się jeszcze wiele razy.

 

Źródło: Sport.es / RFEF.es

 

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/10/del-bosque-nie-moglem-powolac-pique/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.