21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.18min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Eusebio: Deulofeu jest wielkim uczniem

Eusebio: Deulofeu jest wielkim uczniem

Trener FC Barcelony B, Eusebio Sacristán, udzielił wywiadu dla programu Primer Toc w RAC1. Wypowiedział się w nim na temat kilku aspektów drużyny rezerw, a także mówił wiele o Gerardzie Deulofeu.


Eusebio powiedział, że „kosztowało trochę mnie zmienienie formy po Luisie Enrique, a także stowrzenie swojej” i dodał, że „Ludzie mogą teraz oglądać dobre spotkania, a kiedy przyjdą jeszcze lepsze wyniki, na pewno na stadionie pojawi się więcej kibiców”. 

 

Trener stwierdził także, że: „Deulofeu to świetny uczeń. Chce być wielkim piłkarzem i musi poprawić kolejne rzeczy, aby skorygować te różnice”. Na temat Araujo: „Miał występy, w których mogliśmy zobaczyć, jego dobre cechy gry, ale w ostatnim czasie jego wydajność spadła. Przeszedł wiele rzeczy, które dotknęły go”.

 

W temacie Dongou, stwierdził: „Codziennie pokazuje, że potrafi wykorzystać swoje minuty. Pokazuje swoją osobowość, charakter, śmiałość i zuchwałość na gole”. O Grimaldo powiedział, że jest to „facet, który za każdym razem, kiedy pojawia się na boisku, daje wrażenie, że wcale nie ma 17 lat. Właśnie wylądował w zawodowym futbolu”.

 

Trener przyznał, że „czas, kiedy pracuję w Barçy B pokazuje, że jestem uprzywilejowany” i wyjaśnił, że „szukam trenowania młodych piłkarzy, aby mogli dostać się do pierwszej drużyny. Chcę, aby konkurowali ze sobą w szacunku, dyscyplinie i solidarności”.

 

Eusebio również stwierdził, że „chciałbym, aby Muniesa uzupełnił drużynę rezerw, kiedy skończy już proces regeneracji po kontuzji”. W odniesieniu do pierwszej drużyny, wskazał, że: „Barça z Tito spełnia oczekiwania. Ich początek sezonu jest bardzo dobry”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/eusebio-deulofeu-jest-wielkim-uczniem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.