13.06.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
USA vs Brazylia
Do meczu pozostało:
0dn.3godz.12min.
15.75 X4.75 21.44 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Falcao: Byłem zachwycony po słowach Guardioli

Falcao: Byłem zachwycony po słowach Guardioli

Kolumbijczyk, Radamel Falcao, jest ostatnio na ustach wielu ludzi z piłkarskiego świata. Zawodnik Atlético Madryt udzielił ostatnio wywiadu, gdzie wspomniał między innymi i Guardioli.


Kiedyś Josep Guardiola nazwał Falcao najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Kolumbijczyk nie krył zadowolenia. „Doceniam komplementy, a w szczególności od takich ludzi jak Guardiola”. Wspomniał również, że „Messi i Cristiano Ronaldo to gracze z innej galaktyki”.

 

Zazwyczaj było tak, że dzieci grające na Play Station wybierały FC Barcelonę lub Real Madryt ze względu na Messiego i Ronaldo. Teraz wybierają Atlético, bo gra tam Falcao. Jesteś tym wszystkim zaskoczony?

 

To spory komplement i zadziwia mnie to każdego dnia. Jestem dumny, że mam taki wpływ na dzieci, ale też dobrze je rozumiem, bo byłem kiedyś w takiej samej sytuacji.

 

Czujesz, że znajdujesz się na poziomie Messiego i Cristiano Ronaldo?

 

Oni są z innej galaktyki (śmiech)! Naprawdę doceniam te komplementy, a tym bardziej, jeśli płyną z ust takich fachowców jak Guardiola. W lutym powiedział, że jestem najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Byłem bardzo szczęśliwy. Trudno jest usłyszeć takie słowa od osób, które wniosły do futbolu tak wiele. To jeden z najlepszych trenerów na świecie. Jednakże, kluczem do odniesienia sukcesu jest ciągła poprawa własnych umiejętności i to staram się robić.

 

W lidze Atlético Madryt radzi sobie bardzo dobrze, ma tyle samo punktów, co Barcelona. Czy Twoja drużyna jest w stanie powalczyć o najwyższe cele w tym sezonie?

 

Rywalizacja z nimi jest bardzo trudna. Ciągle mówi się, że ligę zdobędzie albo Barcelona, albo Real Madryt. My jednak chcielibyśmy być tą trzecią siłą, która jeszcze namiesza w tym sezonie.

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/falcao-bylem-zachwycony-po-slowach-guardioli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.