31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.3godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jimmy Jump i „Laser-man” zostali złapani na Camp Nou

Jimmy Jump i „Laser-man” zostali złapani na Camp Nou

Ochrona Camp Nou i cała prewencja działająca przy El Clásico zdołała zapobiec kolejnej akcji Jimmy Jumpa. Tak, jak oczekiwano, znalazł się on na stadionie, ale także poza nim został złapany mężczyzna, który próbował wnieść potężnej mocy laser.


Jimmy Jump, która zyskał sławę i względną indywidualną reputację za swoją zuchwałość i łamanie zasad przy spontanicznych „wyskokach” w ramach największych imprez piłkarskich, został aresztowany w niedzielę wewnątrz stadionu Camp Nou.

 

Jego intencją było zostanie gwiazdą spotkania, ale służby bezpieczeństwa wolały zapobiec jakimkolwiek zakłóceniom w trakcie spotkania. Jednakże warto podkreślić, że ten zły wizerunek nadany jest zadeklarowanemu culé, który nazywa się Jaume Marquet.

 

Został on już obciążony wieloma ogromnymi karami finansowymi, a także zakazami stadionowymi w całym kraju, a także na świecie. Nie był on jedynym aresztowanym w niedziele na Camp Nou. Złapano także kibica, który miał przy sobie potężnej mocy laser.

 

Dzięki centrum kontroli i bezpieczeństwa zlokalizowanego na Camp Nou, z którego koordynuje się wszystkie operacje, służby były w stanie ustalić pochodzenie promienia lasera. Stąd ekspertom również udało się zatrzymać kibica, który został także aresztowany. Stosowanie takich wskaźników jest zakazane i karane.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/jimmy-jump-i-laser-man-zostali-zlapani-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.