04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
5dn.14godz.48min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Garcia: Dla dobra ligi, mam nadzieję, że Barça nie wygra

Luis Garcia: Dla dobra ligi, mam nadzieję, że Barça nie wygra

Luis Garcia Plaza, trener Getafe, zadeklarował trzy dni przed meczem Barcelony z Realem na Camp Nou,  że oczekuje iż Barça „nie wygra” i uzasadnia swoje słowa mówiąc, że jest to „dla dobra” rywalizacji, żeby była „bardziej wyrównana”. 

 

„Dla dobra ligi będzie jeśli Barcelona nie wygra, ale nie dlatego, że źle gra. W zeszłym roku powiedziałem odwrotnie, chciałem żeby wygrała Brcelona, aby była rywalizacja w lidze do samego końca, ale w tym roku chcę zwycięstwa Realu, bo jeśli Barça będzie mieć 11 punktów przewagi, bardzo trudno będzie ją pokonać,” wyznał trener Getafe.

 

„To dwaj główni pretendenci do tytułu, po siedmiu kolejkach różnica jedenastu punktów nie jest dobra. W ubiegłym roku mówiłam to samo, dla wyrównanej rywalizacji. Ponieważ nikt nie może podjąć z nimi rywalizacji,  przynajmniej nich walczą oni zaciekle między sobą przez cały rok,” przyznał Luis Garcia.

 

„Zobaczymy Barcelonę dominującą” 

 

„Barcelona jest silna, dobra, ale Real Madryt rośnie w siłę wraz z upływem dni i to daje do myślenia. Jest dynamiczny, strzela dużo goli i to jest niebezpieczne. W grze widać Barcelonę dominującą, mającą więcej kontroli, ale Madryt ostatnio zrobił wile szkód podczas wizyty na Camp Nou. Nie wiem kto wygra, ale to będzie bardzo napięty mecz,” powiedział.

 

Źródło: Mundodeportivo.com

mainXX:/2012/10/luis-garcia-dla-dobra-ligi-mam-nadzieje-ze-barca-nie-wygra/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.