3dn.6godz.30min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Manita w meczu Juvenil A z Wolfsburgiem

Zawodnicy Barcelony odnieśli miażdżące zwycięstwo nad niemiecką drużyną, która była wspierana przez ponad 11 tysięcy widzów.

Drużyna Juvenil A zwyciężyła na stadionie w Wolfsburgu, osiągając bardzo dobry wynik w trzeciej rundzie fazy grupowej turnieju NextGen Series. Calvet, Quesada, Ebwelle, Joel i Herrera strzelali bramki w spotkaniu zapewniając zwycięstwo, które pozwoliło zgromadzić zawodnikom Jordiego Vinyalsa na swoim koncie siedem punktów i prowadzić w grupie A, w której są również Tottenham i Anderlecht.

W pierwszej połowie okazje pojawiły się po obu stronach boiska. Pierwszego gola strzelił Calvet, który posłał piłkę na długi słupek z bliskiej odległości na 0-1. Odpowiedz niemieckiej drużyny nadeszła minutę później, kiedy to strzelał z dystansu Arnold, jednak został obroniony przez Ondoa. Bramkarze byli wielkimi bohaterami pierwszych 45 minut, po których wynik mógł być zdecydowanie bardziej nieporęczny dla Katalończyków. Samper, Babunski i Calvet byli najlepsi w pierwszej połowie.

Po przerwie Sandro zrobił indywidualną akcję, po której padł drugi gol, najpierw atak, która została rozpoczęta w środku pola i obroniony strzał przez Klausa. Szczęścia zabrakło jednak bramkarzowi kilka minut później, kiedy to Nando Quesada pokonał go z rzutu karnego zdobywając gola.

Przy 0-2 dominacja Barcelony zaczęła rosnąć i Ebwelle i Sandro mieli okazję podwyższyć wynik. Wreszcie, dziesięć minut przed końcem, Ebwelle strzelił na 0-3 korzystając z złego wybicia piłki przez Klausa.

Niemal w doliczonym czasie gry Joel i Herrera dołączyli do grona strzelców, ciesząc się ze zdobycia dwóch niesamowitych bramek. 0-4 padło po strzale z przodu, a ostatni gol to bomba z ponad 30 metrów, która zaskoczyła bramkarza.

Wolfsburg 0-5 FC Barcelona Juvenil A

Wolfsburg: Klaus, Kleihs, Sprenger, Sonnenberg, Strompen, Park, Hauck (Seguin, min 58), Avdijaj (Palacios, min 58), Arnold, Winter, Bulbul (Müller, min 67).

Juvenil A: Ondoa, Godswill, Costa (Moussima, min 87), Bagnack (Roger Riera, min 83), Olivan, Samper (Otero, min 87), Ebwelle, Quesada (Joel, min 87), Sandro, Calvet (Herrera, min 72), Babunski.

Gole: 0-1, Calvet, min 13; 0-2, Quesada, min 52; 0-3, Ebwelle, min 79; 0-4, Joel, min 90, i 0-5, Herrera, min 91.

Źródło: Sport.es

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/10/manita-w-meczu-juvenil-a-z-wolfsburgiem/