28.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Szkocja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
2dn.21godz.24min.
15.25 X3.60 21.67 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Wolelibyśmy wygrać

Messi: Wolelibyśmy wygrać

Po meczu z Madrytem Leo Messi podkreślił, że remis jest ważny, zawodnicy Barçy woleliby oczywiście wygrać spotkanie ze swoim największym rywalem.

Po zakończeniu spotkania Messi udzielił mediom krótkiej wypowiedzi w strefie mieszanej. Powiedział, że „motywuje nas możliwość gry w takich meczach, ten był bardzo wyrównany i równie dobrze mogliśmy zakończyć go z pięcioma punktami przewagi zamiast ośmiu, Real Madryt to przecież także dobry zespół”.

Dodał także, że „chcieliśmy wygrać, ale liga jest bardzo długa. Pozostało jeszcze wiele meczów, dlatego żaden wynik nie jest jeszcze rozstrzygający”.

O przebiegu spotkania Messi powiedział, że „stwarzaliśmy sobie sytuacje. Oni mieli sytuację Benzemy, a gdyby on trafił, oglądalibyśmy inny mecz. Każdy chce zawsze wygrać, ale remis to sprawiedliwe rozstrzygnięcie”.

Argentyńczyk wyraził także zaniepokojenie z powodu kontuzji Daniego Alvesa – kolejnego obrońcy, który w tym sezonie doznał urazu. „Nie mamy do tego szczęścia i ponosimy ciężkie straty, teraz padło na Alvesa. Mamy jednak to szczęście, że ktokolwiek nie wszedłby na boisko, radzi sobie równie dobrze”, oświadczył.

Źródło: Sport/Mundo Deportivo

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/messi-wolelibysmy-wygrac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.