24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.14min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Zawsze byłem zadowolony z reprezentacji

Messi: Zawsze byłem zadowolony z reprezentacji

Napastnik FC Barcelony, Lionel Messi, powiedział po strzeleniu dwóch bramek z trzech reprezentacji Argentyny, że Albicelestes kontrolowali Urugwaj „w każdym momencie”.


Zawsze byłem zadowolony z reprezentacji. Oczywiście, z dobrymi wynikami wszystko jest łatwiejsze do zniesienia i jestem szczęśliwszy. Jeśli wygrywasz, wszystko jest łatwiejsze i to nie tylko dla mnie, co? Tak jest dla wszystkich, grupa jest silna. Chcę korzystać z tego momentu”, mówił crack FC Barcelony.

 

„Czuję, że robię to dobrze”, kontynuował Messi, który strzelił dwie bramki i był inicjatorem trzeciej zdobytej przez „Kuna” Agüero. „Cieszę się, że udało nam się wygrać ponownie, teraz w Mendoza, ludzie cieszą się z tego. Pokonaliśmy dobry zespół, mistrza Ameryki. Kontrolowaliśmy ich cały czas i widzieliśmy luki”, dodał kapitan.

 

Po trzecim golu wreszcie mieliśmy na własność piłkę. Jest trudno, gdy nie można jej złapać. Zagraliśmy świetne spotkanie”, kontynuował Leo. „Potem oni nie chcieli się już bronić, wykorzystywali swoich napastników do kontry. Są oni bardzo szybcy”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/messi-zawsze-bylem-zadowolony-z-reprezentacji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.