Montoya: Nie tworzymy teatru

Montoya: Nie tworzymy teatru

Martín Montoya w ten weekend dostał ponownie szanse gry przeciwko Realowi Madryt. Młody obrońca w niedziele zaprezentował się bardzo dobrze i miał szanse na zdobycie zwycięskiego gola.

 

Sam piłkarz nie ukrywa swojego zadowolenia. „Jestem bardzo szczęśliwy. Zagrałem na Camp Nou przeciwko Realowi Madryt przy wspaniałej publiczności”.

 

Piłkarz nie zgodził się również z obrońcą Realu Madryt – Pepe, który stwierdził, że piłkarze FC Barcelony tworzą teatr. „Nie tworzymy teatru. Upadamy na ziemi ponieważ jesteśmy kopani”.

 

„Liga nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Pozostało jeszcze wiele spotkań i podejrzewam, że stracimy jeszcze punkty”, powiedział na temat przewagi jaką posiada FC Barcelona nad Realem.

 

Montoya wrócił jeszcze do swojego występu podczas niedzielnych derbów. „Staram się dać na boisku z siebie wszystko. Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem szanse, czułem się bardzo komfortowo”.

 

„Moim zdaniem jest to sprawiedliwy wynik. Mieliśmy o wiele więcej szans niż oni, może zasłużyliśmy na zwycięstwo, jednak cieszymy się z tego wyniku”.

 

Na sam koniec został zapytany oto, kto jego zdaniem powinien zastąpić Puyola i Piqué na środku obrony. „Każdy na kogo postawi Tito zagra bardzo dobrze. Może to być Mascherano, Song lub Bartra. Pamiętajmy że gdy brakuje kluczowych piłkarzy, zawsze znajdą się tacy, którzy są wstanie ich zastąpić”, zakończył

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB