04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.56min.
12.75 X3.80 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ranbir Kapoor obecny na El Clásico

Ranbir Kapoor obecny na El Clásico

Indyjska gwiazda Bollywoodu, Ranbir Kapoor, był obecny wśród fanów zgromadzonych na Camp Nou podczas niedzielnego spotkania pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt, które zakończyło się remisem 2-2.


Ranbir Kapoor, Honorowy Fan FC Barcelony i jeden z największych gwiazd Bollywoodu, był jednym z tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie Camp Nou w ostatnią niedzielę. Pomimo wypełniania jego planu, który obejmuje wizytę na festiwalu filmowym w Korei, aktor przyleciał do Katalonii, aby cieszyć się El Clásico pomiędzy FC Barceloną i jej największym rywalem, Realem Madryt. Zasiadł w prezydenckej loży na Camp Nou, gdzie osobiście przywitał go Sandro Rosell, od którego otrzymał koszulkę Barçy z jego nazwiskiem na plecach.

Kapoor, który ma miliony fanów na Facebooku, jest dobrze znany ze swego poparcia dla Barçy. „To najlepszy klub na świecie”, mówił aktor Bollywood i wcale nie była to jego pierwsza wizyta w stolicy Katalonii. W rzeczywistości, był tutaj w zeszłym sezonie i spotkał się z pierwszą drużyną w Ciutat Esportiva. Był szczególnie zadowoleny z szansy porozmawiania z Leo Messim, piłkarzem, któego uważa za największego zawodnika na tej ziemi”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/ranbir-kapoor-obecny-na-el-clasico/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.