08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.22godz.47min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Riazor boi się Davida Villi

Riazor boi się Davida Villi

Napastnik z Asturii, David Villa, strzelił 11 bramek w 14 spotkaniach ligowych przeciwko Deportivo la Coruña, które jest rywalem FC Barcelony w sobotę. Tylko Sevilla i Osasuna straciły więcej goli, których autorem był El Guaje – 13.


David Villa ma zwyczajne szczęście, kiedy gra przeciwko Deportivo La Coruña w meczach ligowych. Napastnik z Asturii grający dla FC Barcelonył zdobył imponujące 11 bramek w 14 spotkaniach. Kolejną okazję będzie miał w sobotę, kiedy drużyna Tito Vilanovy zagości na Riazor.

Dla Saragossy, Valencji i FC Barcelony

Pierwszy gol z masywnej kolekcji Villi przeciwko Deportivo miał miejsce w sezonie 2004/05, kiedy ten był jeszcze w Saragossie. Następnie, kiedy przeniósł się do Valencji nastał moment prawdziwego zadawania obrażeń galicyjskiej drużynie. Grając dla Nietoperzy strzelił aż dziwięć goli. Jedenasta i ostatnia bramka przeciwko Los Blanquiazules przyszła w sezonie 2010/11, kiedy był zawodnikiem FC Barcelony. Katalońska drużyna wygrała 4-0 na Riazor.

To sprawia, że Deportivo jest trzecią ulubioną ofiarą niezwykle zdolnego i skutecznego Villi. Gorsze są jedynie Sevilla i Osasuna (13 goli). Spośród tych jedenastu bramek, cztery padły na Riazor i siedem na stadionach, gdzie Deportivo było gościem.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/riazor-boi-sie-davida-villi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.