24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.44min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sabella ponownie chwalił Messiego

Sabella ponownie chwalił Messiego

Selekcjoner reprezentacji Argentyny, Alejandro Sabella, chwalił Lionela Messiego oraz Gonzalo Higuaía, autorów bramek w spotkaniu, które zakończyło się zwycięstwem 2-1 nad Chile.


„Mamy ogromną hierarchię napastników, którzy produkują naszą grę i zazwyczaj nie wybaczają błędów”, powiedział Sabella, komentując wygrane spotkanie przez jego piłkarzy. Selekcjoner przyznał, że obie drużyny miały szansę na zwycięstwo „i te możliwości z pewnością były mniejsze dla Argentyny”.

 

Sabella powiedział, że widział, jak wiele kosztuje gra jego zespół. „Mieliśmy zamiar grać sporo piłką i musieliśmy być bardzo skoncentrowani na obronie, aż do samego końca. Kiedy mieliśmy piłkę, staraliśmy się to wykorzystać”, stwierdził.

 

Drużyna Argentyny miała problemy z opanowaniem Chile aż do 30. minuty spotkania. Trener wyjaśnił, że „mamy swoje mocne i słabe strony, które inni trenerzy muszą analizować, a ja nie mogę tego robić”. Wypowiedział się także na temat swojej kadry: „Mamy doskonałych piłkarzy, aby osiągnąć Mistrzostwo Świata. Niektórzy z nich nie są jeszcze obecni, bo są kontuzjowani lub zawieszeni za kartki”.

 

Źródło: Sport.es

 

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/sabella-ponownie-chwalil-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.