29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.5min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

UEFA podejmie dziś decyzję w sprawie Busquetsa

UEFA podejmie dziś decyzję w sprawie Busquetsa

Komisja Kontroli i Dyscypliny UEFA, która spotka się w Nyonie (Szwajcaria) po południu, podejmie decyzję w sprawie sankcji nałożonej na Sergio Busquetsa po otrzymaniu przez niego czerwonej kartki w spotkaniu z Benficą Lizbona.


Spodziewa się, że pomocnik zostanie ukarany dwoma spotkaniami pauzy, ale równie dobrze komisja może postawić na trzy. Jednakże wydaje się to nie być konieczne, ponieważ czerwona kartka dla Busquetsa nie była pokazana za „większą przemoc”. Przypominamy, że Katalończyk został wyrzucony z boiska w spotkaniu z Benficą Lizbona, a arbitrem głównym był Cüneyt Çakır.

 

FC Barcelona postanowiła, że nie będzie odwoływać się od decyzji Komitetu, ponieważ zapiski dokonane przez sędziów jasno określają całe zdarzenie. Jeżeli Sergio Busquets zostanie ukarany na dwa spotkania nie będzie mógł zagrać dwukrotnie przeciwko Celticowi Glasgow, a jego miejsce zajmie Alex Song.

 

Kataloński klub nie wyklucza jednak odwołania, jeżeli kara nałożona na Sergio Busquetsa będzie surowsza, tak jak trzy spotkania (wtedy dojdzie do tego wyjazdowy mecz ze Spartakiem Moskwa).

 

Źródło: MundoDeportivo.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/uefa-podejmie-dzis-decyzje-co-do-busquetsa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.