31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.44min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Vilanova chce zdrowego Piqué na Ligę Mistrzów

Vilanova chce zdrowego Piqué na Ligę Mistrzów

Gerard Piqué podczas wtorkowego treningu ćwiczył z kontuzjowanymi piłkarzami na siłowni. Plan Tito Vialnovy jest taki, aby mieć środkowego obrońce gotowego na wtorkowy mecz z Celtikiem.

 

Wydaje się, że w sobotę Piqué z Deportivo nie zagra. Biorąc pod uwagę fakt, że we wtorek na pewno nie zobaczymy Puyol i Alves z powodu kontuzji, a także Sergio Busquetsa z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę, to występ Piqué we wtorkowym meczu wydaję się być niezbędny.

 

Wydaje się, że Tito będzie chciał wystawić Songa na pozycji Sergio, a Adriano zagrałby jako środkowy obrońca, jednak wariant ten jest ryzykowany, ponieważ Celtic posiada wysokich piłkarzy.

 

Także występ Piqué we wtorkowym meczu z Celtikiem jest bardzo ważny. Wydaje się, że Tito nie będzie chciał ryzykować w sobotnim meczu z Deportivo. Busquets może w tym meczu zagrać na swojej nominalnej pozycji, natomiast parę środkowych obrońców może stworzyć Song z Adriano lub z Bartrą.

 

Piqué chciał bardzo zagrać z Realem Madryt, jednak kontuzja uniemożliwiła mu występ. Obecnie ćwiczy na siłowni więc nie jest jeszcze w stu procentach gotowy.

 

Źródło: Marca.com  

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/10/vilanova-chce-zdrowego-pique-na-lige-mistrzow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.