31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.3godz.3min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi: To była świetna okazja na 11 punktów przewagi

Xavi: To była świetna okazja na 11 punktów przewagi

Xavi jest zadowolony z wyniku oraz gry drużyny, ale odczuwa niedosyt, ponieważ wie, że wygrana spowodowałaby iż przewaga nad Realem Madryt w tabeli La Liga wzrosłaby do jedenastu punktów.


Xavi Hernández przyznał, że remis pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt był wynikiem sprawiedliwym, ale wierzył do końca, że można uzyskać bardziej pozytywny rezultat, który spowodowałby wzrost przewagi nad Królewskimi do 11 punktów.

 

Myślę, że ostatnie 15 minut byliśmy bardzo dobrzey. Zespół rozegrał wielkie spotkanie mimo, że w pierwszej minucie straciliśmy kilka niebezpiecznych piłek. Wreszcie była to dobra Barça i dobry Madryt”, powiedział w strefie miesznaje po spotkaniu.

 

Xavi ponownie podkreślił, że El Clásico to specjalne spotkanie, a także dobra okazja do odskoczenia w tabeli odwiecznemu rywalowi. „Pozostał gorzki smak remisu w domu, bo to była świetna okazja, aby pozwolić im na stratę jedenastu punktów do nas, ale wszystko jest dobrze i mamy na tym etapie osiem punktów przewagi”.

 

Na temat gry Adriano w środku obrony, stwierdził: „nie była to normalna pozycja dla niego, ale zagrał świetne spotkanie” i podsumował, że drużyna posiadała „bardzo dobrą dynamikę”.

 

Źródło: Sport.es

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/10/xavi-to-byla-swietna-okazja-na-11-punktow-przewagi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.