08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.23godz.29min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubizarreta: Szkoda mi Thiago

Zubizarreta: Szkoda mi Thiago

Dyrektor sportowy FC Barcelony otwarcie przyznał, iż kontuzja pomocnika Dumy Katalonii nie jest niczym dobrym w szczególności podczas tego tygodnia, gdy zespół zagra mecze z Benfiką i Realem Madryt.

 

Zubizarreta w rozmowie z mediami przed wyjazdem do Lizbony wspomniał, że to będzie bardzo ważny tydzień dla Klubu. We wtorek Barcelona rozegra swoje drugie spotkanie w Lidze Mistrzów natomiast w niedzielę czeka nas Gran Derbi.

 

„To jest bardzo ważny tydzień, ponieważ gramy w Lidze Mistrzów. Te rozgrywki są ważne same w sobie i nie należy ich lekceważyć nawet ze względu na niedzielny mecz Realem na Camp Nou”, powiedział dyrektor sportowy FC Barcelony.

 

Zubizarreta skomentował także kontuzję Thiago nazywając ją „wielkim nieszczęściem”. „Thiago jest dobrym graczem, który daje nam mnóstwo możliwości, kiedy pojawia się na boisku. Wielka szkoda, że doznał kontuzji w tak ważnym dla nas tygodniu”.

 

Nie mogło zabraknąć również odniesienia do kontrowersyjnych decyzji sędziego podczas wygranego spotkania z Sevillą. „Nie zamierzam oceniać błędów arbitra, ponieważ bardzo skomplikowanym zadaniem jest podjąć decyzję w ułamku sekundy. Takie rzeczy się zdarzają”, powiedział Bask.

 

„To zostało dokładnie przemyślane i doskonale dopasowane. Myślę, że jego wydajność jest na bardzo dobrym poziomie”, odparł na temat Songa i jego obecności na środku obrony w nowym systemie Tito Vilanovy.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/zubizarreta-szkoda-mi-thiago/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.