31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.7godz.51min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nuñez: Nie pamiętam tak doskonałego i życzliwego piłkarza jak Messi

Nuñez: Nie pamiętam tak doskonałego i życzliwego piłkarza jak Messi

Były prezydent FC Barcelony, Josep Lluís Nuñez, skomentował kilka spraw związanych z Barceloną oraz sytuacją w Realu Madryt. Dużo mówił między innymi także o Messim oraz szkoleniowcu Los Blancos – Mourinho. Wypowiedzi te, padły po ceremonii setnej rocznicy urodzin Nicolau Casausa, bardzo zasłużonego culé w historii Blaugrany.

Reporterzy pytali Nuñeza o Joana Laportę oraz karę, którą nałożył na niego sąd. Prezydent klubu, który pełnił tę funkcję w latach 1978-2000 odpowiedział jednak, że: „Dziś nie powinniśmy rozmawiać o tej sprawie, nie dotykać jej. Dziś powinniśmy wspominać Casuasa, i to o nim dyskutować. Inne sprawy są drugorzędne”.

Człowiek, który sprowadził do klubu Diego Armando Maradonę nie wahał się jednak ani chwili, który z nich Maradona, czy Messi jest większym piłkarzem. „Jeśli pytasz mnie, który jest lepszy, to mogę ci powiedzieć, że widziałem w życiu wiele wielu wielkich piłkarzy, ale tak doskonałego i życzliwego jak Messi – nie pamiętam”.

W związku z aferą Leo Messiego wraz z piłkarzami Realu Madryt z końca ostatniego klasyku, Nuñez powiedział: „Są rzeczy, przy których musimy przejść obojętnie i nie wracać do niczego, bo inaczej dajemy niepotrzebny rozgłos”.

Wreszcie zadano pytanie, czy były piłkarz Dumy Katalonii, Johan Cruyff oraz Messi zasługują na hołd od klubu, były prezydent odpowiedział dosadnie: „Wszyscy wielcy gracze oraz trenerzy zasługują na ogromne uznanie”.

 

Źródło: Sport.es

 

mainXX:/2013/02/nunez-nie-pamietam-tak-doskonalego-zyczliwego-pilkarza-jak-messi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.