31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.9godz.37min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça powalczy o Cuadrado i Iñigo Martíneza

Barça powalczy o Cuadrado i Iñigo Martíneza

FC Barcelona pracuje nad wzmocnieniami drużyny na kolejny sezon. Mimo, że sytuacja zespołu zmieniła się radykalnie w ostatnich dniach, to zdobycie trofeum La Liga nie zmieni planów przebudowy kadry.

 

Dwa cele transferowe FC Barcelony to Juan Guillermo Cuadrado oraz Iñigo Martínez. Obrońca, który należy do Fiorentiny i Udinese, miałby zastąpić Daniego Alvesa. Brazylijczyk prawdopodobnie opuści Camp Nou i trafi do francuskiego PSG.

 

FC Barcelona śledzi poczynania Cuadrado od kilku miesięcy i widzi w nim doskonałego zmiennika Daniego Alvesa. Jest on zawodnikiem szybkim, silnym oraz bardzo dobrze spisującym się w akcjach ofensywnych – jednym słowem, pasuje stylem do katalońskiego klubu.

 

Cena Cuadrado to 30 milionów euro i wynika z faktu, że jest on w posiadaniu dwóch klubów – Fiorentiny i Udinese.

 

Boczny oraz środkowy obrońca

 

Fakt jest taki, że Cuadrado może grać nie tylko na boku obrony, ale również i na środku, co jest jego jednym z największych plusów. Jednak na tę pozycję przymierzany jest Iñigo Martínez z Realu Sociedad. FC Barcelona jest gotowa zapłacić za niego 15 milionów euro, ale klub oczekuje całej klauzuli, czyli 30 milionów euro. Kwota ta, po dodaniu podatków, wzrosłaby do 36 milionów euro.

 

Źródło: Marca.com

mainXX:/2014/05/barca-powalczy-o-cuadrado-i-inigo-martineza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.