18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.55min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Barjuán może dołączyć do Luisa Enrique w Barcelonie

Sergi Barjuán może dołączyć do Luisa Enrique w Barcelonie

Wydaje się niemal pewne, że Luis Enrique znajdzie się w przyszłym sezonie w FCB i powstają już spekulacje, kto będzie tworzył jego sztab szkoleniowy. Mówi się, że stanowisko asystenta menadżera zająć może jego były kolega z drużyny i przyjaciel, Sergi Barjuán.

 

Spekulacje i plotki okazały się faktem, gdy Luis Enrique spotkał się z dyrektorem sportowym Zubizarretą, by omówić jego stanowisko jako menadżera.

 

Jest pewne, iż Luis Enrique zastąpi obecnego trenera, Tatę Martino, tego lata i uwaga zaczęła skupiać się na tym, kto dołączy do niego na Camp Nou. Według Sportu, jednym z faworytów jest przyjaciel Enrique i jego były kolega z zespołu, Sergi Barjuán.

 

Sergi Barjuán i Luis Enrique – ta dwójka graczy spotkała się w Barcelonie w latach 1996-2002. Enrique był trenerem Barçy B, a Barjuán – Juvenilu B. Powrót na Camp Nou może okazać się dla nich bardzo kuszący.

 

Barjuán cieszy się wspaniałym sezonem na czele Segundy – w Recreativo de Huelva. Drużyna zaskakująco wcześnie okazała się liderem i choć ich forma w drugiej połowie sezonu nie była tak dobra jak w pierwszej, nie zamierzają się poddawać.

 

Wielu wierzy, że Enrique i Barjuán okażą się zbawieniem dla klubu, gdyż byli już jego częścią i zdążyli dobrze go poznać.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

 

mainXX:/2014/05/sergi-barjuan-moze-dolaczyc-do-luisa-enrique-w-barcelonie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.