Fàbregas zagra w Chelsea

Fàbregas zagra w Chelsea

Ponownie mówi się o powrocie pomocnika FC Barcelony, Fàbregasa, do Anglii, a w szczególności do Londynu, gdzie interesuje się nim Chelsea.

 

Po wielu doniesieniach dotyczących opuszczenia Barçy przez Fàbregasa oraz dużej ilości niepewnych informacji, Mundo Deportivo twierdzi, że dokładnie wie, w którym klubie zagra piłkarz w kolejnym sezonie.

 

Według nagłówków i angielskich informacji donoszących, że Frank Lampard zagra w New York City, Chelsea brakuje pomocnika i szybko pragnie go znaleźć. Według Mundo Deportivo celem jest nikt inny jak Cesc Fàbregas, którego transfer ma kosztować 40 mln euro.

 

Powołując się na źródła zbliżone do Txiki Begiristain, Mundo Deportivo twierdzi, że Manchester City – choć pozwala na to jego budżet – nie jest już zainteresowane piłkarzem.

 

Wszystkie doniesienia wydają się wynikiem z wizyty Fàbregasa w Londynie, skąd wzięły się też spekulacje o jego powrocie do Arsenalu.

 

Według Kike Marina z Voz Populi, Cesc zgodził się na warunki Chelsea i oba kluby negocjują obecnie koszt transferu, który ma wynieść ok. 40 mln euro.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB