17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.24min.
12.80 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fàbregas zagra w Chelsea

Fàbregas zagra w Chelsea

Ponownie mówi się o powrocie pomocnika FC Barcelony, Fàbregasa, do Anglii, a w szczególności do Londynu, gdzie interesuje się nim Chelsea.

 

Po wielu doniesieniach dotyczących opuszczenia Barçy przez Fàbregasa oraz dużej ilości niepewnych informacji, Mundo Deportivo twierdzi, że dokładnie wie, w którym klubie zagra piłkarz w kolejnym sezonie.

 

Według nagłówków i angielskich informacji donoszących, że Frank Lampard zagra w New York City, Chelsea brakuje pomocnika i szybko pragnie go znaleźć. Według Mundo Deportivo celem jest nikt inny jak Cesc Fàbregas, którego transfer ma kosztować 40 mln euro.

 

Powołując się na źródła zbliżone do Txiki Begiristain, Mundo Deportivo twierdzi, że Manchester City – choć pozwala na to jego budżet – nie jest już zainteresowane piłkarzem.

 

Wszystkie doniesienia wydają się wynikiem z wizyty Fàbregasa w Londynie, skąd wzięły się też spekulacje o jego powrocie do Arsenalu.

 

Według Kike Marina z Voz Populi, Cesc zgodził się na warunki Chelsea i oba kluby negocjują obecnie koszt transferu, który ma wynieść ok. 40 mln euro.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

 Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/06/fabregas-zagra-w-chelsea/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.