10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.51min.
11.53 X5.00 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça B zagra dzisiaj z Sabadell

Barça B zagra dzisiaj z Sabadell

Rezerwy Barcelony zagrają dzisiejszego wieczora (19:00, Miniestadi) mecz przeciwko Sabadell, który będzie pierwszymi derbami Katalonii w tym sezonie i pierwszym spotkaniem przed własną publicznością. Po porażce z na El Sadar z Osasuną, chłopcy z rezerw będą szukać pierwszych punktów podczas dzisiejszego pojedynku.

 

Zespół z Vallés przegrał pierwsze spotkanie w tym sezonie w Segunda División, z Betisem (2-3), ale pokazał się z bardzo dobrej strony. Drużyna Miguela Olmo zakończyła zeszły sezon na dziesiątym miejscu, zdobywając 59 punktów po 17 wygranych, 8 remisach i 17 przegranych. W tym sezonie znacznie się wzmocnili i mają zamiar znaleźć się dużo wyżej w klasyfikacji.

Mecz pomiędzy Barçą B i Sabadell będzie 41 oficjalnym spotkaniem tych drużyn. Jest to pojedynek sięgający daleko w historii rezerw. Jednakże, historia uśmiecha się do Barcelony, która w ostatnich dziesięciu spotkaniach na Miniestadi wygrała osiem razy. W zeszłym sezonie chłopcy Eusebio zwyciężyli 2-0, a gola strzelili Patric i Sanabria.

Pierwszy mecz na Mini

Dobre rozpoczęcie ligi jest wtedy, kiedy dobrze zagra się w pierwszym meczu przed własną publicznością. Chłopcy  Eusebio Sacristána są „pełni chęci i nadziei”, jak powiedział ich trener, który sam ma dobre przeczucia co do dzisiejszego meczu.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/08/barca-b-zagra-dzisiaj-z-sabadell/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.