03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.21godz.1min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bracia dos Santos o meczu z Barceloną

Bracia dos Santos o meczu z Barceloną

Dwaj byli zawodnicy Barcelony – bracia dos Santos pojawili się na konferencji prasowej przed meczem z katalońskim klubem.

„To będzie bardzo skomplikowany mecz, ale znamy swoje szanse i chcemy je wykorzystać. Skład jest szeroki i cały presezon przygotowywaliśmy się do spotkań z każdym zespołem. Poza tym gra przeciwko Barçy dodatkowo nas motywuje”, powiedział Giovani dos Santos, który odszedł z katalońskiego klubu w sezonie 2008/09. 

 

„Szanujemy Barçę, ale sądzę, że u siebie jesteśmy silni i mamy odpowiednich zawodników, by wygrać z Luisem Enrique. Nasz zespół jest skomplikowany”, powiedział Gio.

 

„Pełna koncentracja jest potrzebna przez całe spotkanie. Oni są niebezpieczni i mogą przeprowadzić jedną akcję, która zadecyduje o wyniku całego spotkania. Musimy wykorzystać wszystkie zmysły na boisku”, powiedział Jonathan.

„Barça przychodzi na nasz teren, a to nie ułatwi im zadania, ponieważ my zawsze chcemy wygrać, by fani byli zadowoleni z naszej gry i zwycięstwa. To jest najlepszy prezent dla ludzi. którzy przychodzą na El Madrigal, by nas dopingować”, dodał.

Wszystko wskazuje na to, że Giovani rozpocznie spotkanie w podstawowej jedenastce, natomiast Jonathan usiądzie na ławce, ponieważ jeszcze nie zadebiutował w drużynie Villarrealu.

 

Źródło: Weloba.cat

 

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/08/bracia-dos-santos-o-meczu-z-barcelona/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.