04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.5min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Douglas: Zawsze chciałem być jak Alves

Douglas: Zawsze chciałem być jak Alves

Po podpisaniu kontraktu, nowy nabytek Barcelony, Douglas Pereira dos Santos wziął udział w konferencji prasowej. Brazylijczyk był szczęśliwy ze swojego przybycia na Camp Nou. ” Jestem bardzo szczęśliwy z bycia tutaj. Nie mogę się doczekać, aż zacznę treningi z zespołem”. Prawy obrońca będzie już jutro uczestniczył w sesji treningowej w Ciutat Esportiva. 

 

Douglas zdobył z Sao Paulo Copa Sudamericana w 2012 r. oraz jest mistrzem Ameryki Południwej do lat 20 z reprezentacją Brazylii. W zespole Barcelony będzie grał z numerem „16”. Numer ten nosił wcześniej Sergio Busquets, lecz teraz ma na plecach nr. „5”, po Carlesie Puyolu.

 

Zawodnik zapytany o Daniego Alvesa odpowiedział: „To wspaniały gracz. Zawsze chciałem być jak on. On i Montoya to wielcy zawodnicy i rywalizacja z nimi będzie bardzo trudna”.

 

„Odkąd tu przybyłem wszystko pokochałem. Klub, miasto, hotel. Już jako dziecko marzyłem, by założyć koszulkę Barcelony. Kiedy dowiedziałem się, że interesuje się mną Barça byłem zadowolony”, powiedział Douglas. Dodał także: „Dziękuje za zaufanie jakim obdarzył mnie klub. Teraz muszę znaleźć swoje miejsce być zawsze do  dyspozycji trenera”.

 

Źródło: Mundo Deportivo  

mainXX:/2014/08/douglas-zawsze-chcialem-byc-jak-alves/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.