04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.35min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcelino: Liczymy na atut własnego boiska

Marcelino: Liczymy na atut własnego boiska

Trener Villarrealu, Marcelino García Toral, pojawił się na przedmeczowej konferencji prasowej i mówił o swoim dzisiejszym rywalu na El Madrigal – FC Barcelonie.

 

„Ten mecz jest dla nas bardzo ważny. Jeśli uda nam się wygrać, to będzie to dla nas ogromny zastrzyk pozytywnej energii, ale wiemy, że to nie będzie łatwe zadanie. Ciągle uważam, że możesz wygrać z Barceloną, jeśli masz bardzo dobry dzień, a jej piłkarze bardzo zły”, powiedział Marcelino.

 

Szkoleniowiec gospodarzy wypowiedział się również na temat Leo Messiego. „Oczywiście, zawsze jest sztandarową postacią. Bardzo dobrze zaczął ten sezon, lepiej niż zakończył poprzedni. Mam nadzieję, że będzie miał zły dzień, bo jeśli jest w formie i wszystko mu wychodzi, to spotkanie staje się zupełnie inne”, dodał.

 

Ostatni pojedynek na El Madrigal zakończył się zwycięstwem 3:2 gości, mimo że podopieczni Gerardo Martino przegrywali już 0:2. „Każdy mecz to zupełnie inna historia. Mają nowego trenera, nowych zawodników, a my zapomnieliśmy o tamtym pojedynku. Trudno nam się do nich porównywać, ponieważ Barcelona na jednego bramkarza wydała więcej niż my na cały skład. Każda drużyna oprócz Realu i Atlético będzie miała trudne zadanie, chcąc z nimi konkurować. Mamy jednak nadzieję, że atut własnego boiska okaże się dla nas kluczowy”, zakończył Marcelino.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/08/marcelino-liczymy-na-atut-wlasnego-boiska/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.