04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.57min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abidal: W klubie byliśmy rodziną

Abidal: W klubie byliśmy rodziną

Były zawodnik FC Barcelony, Éric Abidal udzielił wywiadu dla hiszpańskiego radia. Franuski obrońca Olympiakosu Pireus opowiedział m. in. o swoim pobycie na Camp Nou oraz obecnej formie klubu.

 

„W klubie byliśmy rodziną. Byliśmy bardzo blisko siebie. Szczególnie, gdy ktoś odchodził, jak to miało miejsce ostatnio z Puyolem”.

 

„Tito był wspaniałym trenerem. Kiedyś przyszedł do mnie o cały czas rozmawialiśmy o piłce, zawodnikach i mojej chorobie”.

 

„To będzie bardzo dobry mecz przeciwko PSG. Będzie to bardzo otwarte spotkanie z dużą ilością klasowych zawodników”.

 

„Barcelona pod wodzą Luisa Enrique spisuje się świetnie. Gra świetnie w ważnych meczach”.

 

„Messi jest w wielkiej formie. Miał dużo czasu na odpoczynek po Mundialu. Nie może zawsze grać na 100% tak jak wszyscy chcą. Jest poddawany ogromnemu ciśnieniu”.

 

„Gdy Xavi jest w formie, nikt nie jest w stanie go zatrzymać. Miał odejść z drużyny, lecz ostatecznie został by pokazać całą swoją miłość do klubu”.

 

„Nie wiem czy Valdés rozmawiał z Monaco. Jeśli tak, to stracili znakomitego bramkarza. Jestem pewien, że znajdzie on inną drużynę i będzie tam grał na najwyższym poziomie”.

 

„Kiedy coś idzie nie tak jak trzeba, zawsze jestem pozytywnej myśli i mówię, że czuję się dobrze jak zwykle. Siła i mentalność sportu pomaga nam walczyć w trudnych chwilach. Teraz czuję, że to wszystko jest darem”.

 

„Spędziłem trudny okres w szpitalu, lecz na szczęście byli przy mnie moi bliscy. Od czasy do czasu patrzę na historię mojej choroby. To mi pomaga i daje dużo siły”.

 

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2014/09/abidal-w-klubie-bylismy-rodzina/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.