04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.14godz.12min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dongou najlepszym strzelcem w Segunda

Dongou najlepszym strzelcem w Segunda

Rezerwy Barcelony rozpoczęły obecny sezon całkiem nieźle, sumując dwie wygrane i siedem goli na trzy mecze. Wśród wszystkich napastników Barçy B, najbardziej efektywny, jak na razie, jest Jean Marie Dongou. Kameruńczyk strzelił dwa gole we wczorajszym meczu przeciwko Saragossie i dwa w zeszłym tygodniu, w meczu z Sabadell.

 

Dongou, który ma 19 lat, jest jednym z zawodników, których Eusebio Sacristán miał do dyspozycji cały czas przez ostatnie tygodnie, znaczone kontuzjami i powołaniami do reprezentacji. Tak więc, zawodnik ów był decydujący w drugiej kolejce, gdyż jego dwa gole dały zwycięstwo z Sabadell (3-1), oraz w poprzedniej, w meczu z Saragossą (4-1).

Po wczorajszym wygranym meczu, Dongou powiedział, że jest bardzo zadowolony ze swoich występów, oraz, co najważniejsze, z dobrego początku Barçy B w lidze. „Jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o moją postawę, ale jeszcze bardziej, jeśli chodzi o cały zespół”, mówił dla Barça TV.

Ranking strzelców

Na chwilę obecną, Jean Marie Dongou znajduje się na pierwszym miejscu listy strzelców w Segunda División, wraz z byłym piłkarzem Barcelony, Sergio Araújo, obecnie grającym w Las Palmas. Obaj zawodnicy strzelili po cztery gole.

 

Źródło: FCBarcelona.es

mainXX:/2014/09/dongou-najlepszym-strzelcem-w-segunda/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.