16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.16min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Duże zainteresowanie meczem w Paryżu

Duże zainteresowanie meczem w Paryżu

Mecze Barçy zawsze cieszą się zainteresowaniem mediów oraz fanów z całego świata. Pojedynek FC Barcelony z PSG w fazie grupowej Ligi Mistrzów dodatkowo jest meczem na miarę ćwierćfinału, więc nic dziwnego, że zainteresowanie tym spotkaniem jest naprawdę duże.

 

Ilość i jakość mediów, które obecnie przyglądają się temu, co dzieje się w Paryżu, jest porównywalna do tej, która zarezerwowana jest dla najlepszych wydarzeń sportowych na świecie, a dzisiejszy mecz będzie transmitowany w ponad 100 krajach. Na miejscu znajdują się 94 odbiorniki radiowe i telewizyjne, 156 profesjonalnych dziennikarzy prasowych i 60 fotografów. Około piętnaście międzynarodowych telewizji ma zarezerwowane miejsce na boisku, w którym będzie można przeprowadzać wywiady z zawodnikami. Sumując, około 450 osób będzie zajmować się dzisiejszym wydarzenie, by jak najwięcej osób miało dostęp do meczu na najwyższym poziomie.

Dodatkowo, do Francji przybyli kibice Blaugrany z całego kontynentu europejskiego i również znajdują się teraz na terenie Parque del Príncipes. Około 1.100 osób będzie wspierać Barçę na stadionie. W Paryżu pojawili się reprezentanci 42 peñii – między innymi z Londynu, Słowenii, Lombardii, belgijskiego Knokke-Heist i, z 46 przedstawicielami, z PB Polska z Polski.

Nawodnienie pola gry

Przed meczem, na wcześniejszym spotkaniu UEFA obu klubów, zdecydowano że murawa ma być nawodniona trzy razy: przed rozgrzewką, po niej i w przerwie przed rozpoczęciem drugiej połowy spotkania. Należy wiedzieć, że oba zespoły doszły do całkowitego porozumienia w tej kwestii.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/09/duze-zainteresowanie-meczem-w-paryzu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.