18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.15min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Éric Abidal: Jestem zadowolony z tego, że Mathieu dołączył do Barçy

Éric Abidal: Jestem zadowolony z tego, że Mathieu dołączył do Barçy

Éric Abidal, były piłkarz FC Barcelony, udzielał wczoraj wywiadu radiowego, w którym mówił między innymi o katalońskim klubie i zmianach w jego składzie.

 

Obrońca stwierdził, że wszelkie zmiany personalne w Barçy „na pewno okażą się dobre i pomogą całemu zespołowi”, podobnie jak przejście do Blaugrany Jérémy’ego Mathieu. „Jestem bardzo zadowolony z tego, że Mathieu przeszedł do Barçy”, powiedział Francuz.

Tego lata Éric Abidal zmienił otoczenie i podobnie jak James Rodríguez i Falcao, opuścił AS Monaco, podpisując kontrakt z Olympiakosem Pireus: „Chciałem pozostać w Monaco, ale trener na mnie nie stawiał. Dlatego właśnie przeszedłem do Olympiakosu”, powiedział piłkarz w wywiadzie dla Cadena Cope w programie El Partido de las 12. Zapytany o odejścia z monakijskiego zespołu i aktualny skład, który generuje wiele wątpliwości, były zawodnik Barcelony powiedział: „Monako wciąż jest wielkim zespołem”.

Obrońca powiedział również kilka słów na temat swojej reprezentacji i tego, że nie został powołany na Mundial w Brazylii: „Walczyłem o to, by znów znaleźć się  w reprezentacji i udało się. Chciałem też zostać powołany na Mistrzostwa Świata w Brazylii, ale dzień przed podaniem oficjalnej listy zawodników, zadzwonił do mnie trener i powiedział, że ja się na niej nie znajdę. To bardzo mnie zabolało i na mnie wpłynęło”.

 

Źródło: MundoDeportvo.com

mainXX:/2014/09/eric-abidal-jestem-zadowolony-z-tego-ze-mathieu-dolaczyl-do-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.